• Pazartesi - Cuma : 08:00 - 20:00
    Pazar günü açığız
  • 0537 824 16 07 0536 988 79 06
  • Yenidoğan Mah. Türkler Sok. No: 42 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Eskişehir hurda

Hurda Kombi

Her elektronik gibi belli bir kullanım ömrüne sahip olan kombiler, ya zamanla eskiyebilir veya bir arıza sebebiyle bir anda kullanılamaz hale gelebilir. Bu tarz elektronik ürünlerin çöpe atılması da doğaya zarar verecektir. Bu sebeple Eskişehir hurda sektöründe görev yapan firmalar, işlevini yitirmiş hurda ürünleri toplar, ayrıştırır ve içerisinde yeniden kullanılabilecek tüm maddeler alınarak ekonomiye.

Devamı

Kalorifer Kesimi

Her eşya gibi belli bir kullanım ömrü olan ve bu süre dolduğunda yenilenmesi gereken kaloriferler, artık kullanılamaz vaziyette olsa da Eskişehir hurda olarak bir değere sahiptir. Bu durumda kalorifer kesimi nasıl yapılır diye düşünmenize gerek kalmadan Demirhan Hurda ile iletişime geçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.   Eskişehir kalorifer kesimi fiyatları hakkında bilgi almak, ekiplerimiz ile irtibata geçerek adresinize.

Devamı

Pano Hurdası

Eskişehir hurda sektöründe görev yapan ekibimiz, işlevsel olarak bir değeri kalmamış, artık kullanılamayacak durumda olmasına karşın hurda olarak içerisindeki metaller, kablolar, kıymetli malzemelerce değerli olan, geri dönüştürülerek ekonomiye ve çevreye kazandırılabilecek tüm ürünleri almaktadır. En doğru fiyat garantisi ile adresinizden alınan hurdalar hem size bir gelir sağlar hem de ekonomik açıdan.

Devamı

Kablo Hurdası

Kablo hurdası her yerde olduğu gibi Eskişehir hurda sektöründe de önemli bir yere sahiptir. İçerisinde yoğun miktarda bakır içeren kablolar, aynı zamanda büyük miktarda da plastik içerir. Eskişehir hurda kabloları değerinde alan Demirhan Metal, bu plastiğin doğaya vereceği zararın önüne geçerek kabloları geri dönüşüme kazandırır.   Eskişehir kablo hurdası fiyatları açısından.

Devamı

Fabrika Sökümü

Uzun süreli kullanımı olmuş, artık ömrünü tamamladığı düşünülen, bazıları hasar almış, belki kısım kısım yıkılmış fabrikalar Eskişehir hurda sektöründe hizmet veren Demirhan Hurda tarafından sökülmektedir. Doğru şekilde sökülen fabrikalardan  elde edilen tüm hurdalar uzman ekibimiz tarafından değerlendirilir.   Eskişehir fabrika yıkımı hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi.

Devamı

Fabrika Yıkım Bozum

Eskişehir fabrika yıkımı, Eskişehir fabrika bozumu gibi önemli konularda hizmet veren Demirhan Hurda, yıkım ve bozumu ustaca gerçekleştirdikten sonra değerlendirilebilecek tüm malzemeleri alarak hem ekonomiye kazandırır hem de çevre kirliliğinin önüne geçer.   Eskişehir hurda alanında güvenle hizmet veren ekibimiz, elektronikten bakıra, çinkoya kadar her çeşit hurdayı adresinizden gelip teslim.

Devamı

TIKLA ARA