• Pazartesi - Cuma : 08:00 - 20:00
    Pazar günü açığız
  • 0537 824 16 07 0536 988 79 06
  • Yenidoğan Mah. Türkler Sok. No: 42 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Eskişehir hurda alımı

Konteyner Hurdası

Eskişehir hurda alımı ve hurda satımı sektöründe 20 yılı aşan bir tecrübeye sahip olan Demirhan Hurda & Metal, kullanılmaz halde olan Eskişehir konteyner hurda, demi, çelik.rını adresinizden gelirp değerinde alır. Özel araçlarla gelen ekibimiz.rınızı adresinizden alır ve ödemeleri nakit olarak anında gerçekleştirir.   Eskişehir konteyner hurda fiyatları hakkında bilgi almak, sahip olduğunuz.

Devamı

Hurda Şofben

Eskişehir hurdacı Demirhan Hurda & Metal, artık kullanmadığınız, bozuk, kırık şofbenleri adresinizden almaktadır. Elektronik hurdası olarak değerlendirilen şofben hurdaları, piyasadaki en yüksek rakamlarla alınır ve en uygun rakamlarla satılır.   Eskişehir hurda alımı ve hurda satımı konusunda tecrübe sahibi ve güvenilir bir firma olan Demirhan Hurda, tüm hurda ürünleri özel araçları ile adresinizden gelip.

Devamı

Kalorifer Kazan Kesimi

Eskişehir hurda alımı yapan Demirhan Hurda, artık kullanılmayacak durumda, eskimiş, yıpranmış, bozuk farketmeksizin.orifer kazanı kesimi işlemini gerçekleştirmektedir. Hurda demir, hurda bakır, hurda elektronik gibi hurda değeri olan küçük büyük her ürünü alan firmamız ayırıp işleyerek yeniden kazandırılmasını sağlar.   Eskişehir hurda fiyatları araştırması yapan ve şuanda atıl vaziyette yer kaplayan.

Devamı

Pano Hurdası

Eskişehir hurda sektöründe görev yapan ekibimiz, işlevsel olarak bir değeri kalmamış, artık kullanılamayacak durumda olmasına karşın hurda olarak içerisindeki metaller, kablolar, kıymetli malzemelerce değerli olan, geri dönüştürülerek ekonomiye ve çevreye kazandırılabilecek tüm ürünleri almaktadır. En doğru fiyat garantisi ile adresinizden alınan hurdalar hem size bir gelir sağlar hem de ekonomik açıdan.

Devamı

Pastahane Hurdası

Eskişehir hurda alımı yapan firmamız, ev, iş yerleri ve fabrikalardan çıkan birçok malzemeyi alarak yeniden işlenmesini sağlamaktadır. Bu şekilde ekonomik açıdan büyük bir tasarrufun sağlanması mümkündür. Fabrikalardan çıkan elektronikler, metallerin yanı sıra Eskişehir pastane hurdası da hurda sektöründe büyük bir yer tutmaktadır.   İçerisinde kullanılan elektronik eşyalardan.

Devamı

Bilgisayar Hurdası

Eskişehir hurda alımı yapanların sık sık karşılaştığı hurda.dil;eşitlerinden bir tanesi de bilgisayar hurdasıdır. Hayatımıza hızlı bir giriş yapan ve merkezine oturan bilgisayarlar, belli bir kullanım ömrüne sahiptir ve bir süre sonra hurdaya ayrılırlar. Eskişehir elektronik hurda dediğimiz hurdalar da bilgisayar, laptop gibi elektronik cihazlardan elde edilir.   Eskişehir hurda bilgisayar sahibi olan ve elinden.dil;ıkarırken hem.

Devamı

Kızıl Hurda

Eskişehir hurda alımı yapan Demirhan Hurda kızıl hurdadan sarı hurdaya, çinko, metal, demir gibi her çeşitte hurda ürünü adresinizden.lip teslim almaktadır. Artık kullanım ömrü bitmiş ürünlerden alınan kızıl hurda, uzman ekibimiz sayesinde ekonomiye yeniden kazandırılmaktadır.   Ev veya iş yerlerinizde oluşan tüm hurdalar, Demirhan Hurda’nın uzman ekibi sayesinde alınarak ekonomiye kazandırılır ve.

Devamı

Alüminyum Hurda

Eskişehir hurda alımı yapan Demirhan Hurda, her türlü alüminyum hurdası alımını gerçekleştirmektedir. Hurdalarınızın geri dönüşüme girip değerlendirilebilmesi için gerekli bilgi ve tecrübeye sahip ekibimizle hizmet vermekteyiz.   Eskişehir hurda alüminyum alımı ve satımı gerçekleştiren Demirhan Hurda, en yüksek fiyatlardan alım yapmaktadır. Eskişehir’in her noktası için.

Devamı

Bakır Hurda

Radyo, televizyon, bilgisayar, cep telefonları, aydınlatma ürünleri gibi aklınıza gelen birçok eşyadan alınabilen bakır hurdası Eskişehir hurda alımı yapan Demirhan Hurda’da bulunmaktadır.   Artık kullanım ömrü dolmuş ürünlerde bulunan bakır parçalar alınarak geri dönüşüm sürecine dahil edilir. Eskişehir hurda bakır fiyatları açısından piyasanın en uygun fiyatlarına ulaşmak.

Devamı

Eskişehir Hurda Metal

Ekonomik ve çevresel faktörler göz önünde bulundurulduğunda büyük önem taşıyan hurda metal geri dönüşümü, Eskişehir hurdacı Demirhan Hurda tarafından gerçekleştirilmektedir. Evsel atıklardan fabrika atıklarına kadar çok çeşitli noktalardan ulaşılabilen metal hurdası, bir sınırı olmadan sonsuza kadar geri dönüştürülebildiği için çok.

Devamı

TIKLA ARA