• Pazartesi - Cuma : 08:00 - 20:00
    Pazar günü açığız
  • 0537 824 16 07 0536 988 79 06
  • Yenidoğan Mah. Türkler Sok. No: 42 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Eskişehir hurda fiyatları

Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları, elinde atıl durumda hurda ürün bulunanlar veya devamlı hurda çıkaran fabrika gibi yerler için en merak edilen konulardan biri de hurda fiyatlarıdır. Demirhan Hurda, çalıştığı tüm müşterileri ile kurduğu güvene dayalı ilişkiyi piyasanın en doğru fiyatlarını sunması, nakit ödeme yapması, anlaşılan gün ve saatte adresinizde olması gibi önemli kriterlere gösterdiği uyum ile kazanmıştır..

Devamı

Kalorifer Kazan Kesimi

Eskişehir hurda alımı yapan Demirhan Hurda, artık kullanılmayacak durumda, eskimiş, yıpranmış, bozuk farketmeksizin.orifer kazanı kesimi işlemini gerçekleştirmektedir. Hurda demir, hurda bakır, hurda elektronik gibi hurda değeri olan küçük büyük her ürünü alan firmamız ayırıp işleyerek yeniden kazandırılmasını sağlar.   Eskişehir hurda fiyatları araştırması yapan ve şuanda atıl vaziyette yer kaplayan.

Devamı

Bodrum Hurda Temizleme

Uzun yıllar boyunca evlerin apartmanların iş yerlerinin bodrumunda atıl bir şekilde kalan eşyaların temizlenmesi için Eskişehir hurdacı Demirhan Hurda hizmetinizdedir. Eski,.şmayan elektronik aletler, metal, demir sandalye, kırık eşyalar gibi bodrumunuzu işgal eden tüm hurdalardan tecrübeli ekibimiz ile kurtulabilirsiniz.   Profesyonel bir.şma anlayışına sahip olan Demirhan Hurda, tecrübesi ve dürüst.

Devamı

ATM Hurdası

Eskişehir hurda akü, hurda telefon, hurda metal gibi akla gelen her hurda ürünü toplayarak geri dönüşüme katılmasını sağlayan Demirhan Hurda, tecrübeli.bi ile atıl durumdaki hurdalarınızdan kazanç elde etmenize olanak sağlar.   Hurda atm Eskişehir, elektronik hurdası da denilebilecek atmler içerisindeki kablolar ve metaller gibi dönüştürülerek kullanılabilecek tüm parçaları.

Devamı

TIKLA ARA