• Pazartesi - Cuma : 08:00 - 20:00
    Pazar günü açığız
  • 0537 824 16 07 0536 988 79 06
  • Yenidoğan Mah. Türkler Sok. No: 42 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Eskişehir hurdacı

Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları, elinde atıl durumda hurda ürün bulunanlar veya devamlı hurda çıkaran fabrika gibi yerler için en merak edilen konulardan biri de hurda fiyatlarıdır. Demirhan Hurda, çalıştığı tüm müşterileri ile kurduğu güvene dayalı ilişkiyi piyasanın en doğru fiyatlarını sunması, nakit ödeme yapması, anlaşılan gün ve saatte adresinizde olması gibi önemli kriterlere gösterdiği uyum ile kazanmıştır..

Devamı

DKP Hurdası

Fabrikalarda,.depolarda.duran,.kullanılmayan,.kesme.işlemlerinin.sonunda.kalan.saç.artıkları,.sürekli.döküm.aşamasında.ortaya.çıkan.lokum.formunda.ingot,.kütük,.levha.gibi.çelik.imalat.atıklarının.tamamı.Eskişehir.hurdacı.Demirhan.Hurda.tarafından.adresinizden.alınır.   İnşaat.demir.kırıntıları,.kesilen.borular,.demir-.çelik.imalatında.artık.olarak.kalan.saclar.için.Eskişehir.dkp.sac.hurda.fiyatları.

Devamı

Hurda Şofben

Eskişehir hurdacı Demirhan Hurda & Metal, artık kullanmadığınız, bozuk, kırık şofbenleri adresinizden almaktadır. Elektronik hurdası olarak değerlendirilen şofben hurdaları, piyasadaki en yüksek rakamlarla alınır ve en uygun rakamlarla satılır.   Eskişehir hurda alımı ve hurda satımı konusunda tecrübe sahibi ve güvenilir bir firma olan Demirhan Hurda, tüm hurda ürünleri özel araçları ile adresinizden gelip.

Devamı

Hurda Ayrıştırma

Eskişehir hurdacı olarak tecrübesi ve bilgi birikimiyle hareket eden ekibimiz, Eskişehir hurda ayırma konusunda profesyonel bir hizmet sunmaktadır..çerisinde yer alan kıymetli metaller, teller ve hurda olarak değeri olan her ürün uzman ekibimiz tarafından ayrıştırılır.   Eskişehir hurda ayrıştırma fiyatları ve hizmetin detayları hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.   Demirhan Hurda.

Devamı

Bodrum Hurda Temizleme

Uzun yıllar boyunca evlerin apartmanların iş yerlerinin bodrumunda atıl bir şekilde kalan eşyaların temizlenmesi için Eskişehir hurdacı Demirhan Hurda hizmetinizdedir. Eski,.şmayan elektronik aletler, metal, demir sandalye, kırık eşyalar gibi bodrumunuzu işgal eden tüm hurdalardan tecrübeli ekibimiz ile kurtulabilirsiniz.   Profesyonel bir.şma anlayışına sahip olan Demirhan Hurda, tecrübesi ve dürüst.

Devamı

Akü Hurdası

Artık yeniden kullanılamayan, tamir edilmesi de mümkün olmayan aküler Eskişehir hurdacı Demirhan Hurda tarafından en doğru fiyat garantisiyle adresinizden gelip alınmaktadır. Henüz daha üretilirken belli bir kullanım ömrü olan aküler, çeşitli faktörle bu ömrü doldurabilir veya daha kısa sürede hurdaya çıkabilir.   Eskişehir hurda akü,.sinde kıymetli metaller ve kurşun.

Devamı

Döküm Hurdası

Demir, pirinç, çelik gibi döküm metallerin hurdaları ve her çeşit hurdanın alım ve satımını yapan Demirhan Hurda, elinizde bulunan tüm hurdaları adresinizden gelip almaktadır. Döküm petek hurdası, döküm radyatör, döküm soba gibi her hurda için en doğru fiyat garantisine Eskişehir hurdacı Demirhan Hurda ile ulaşabilirsiniz.   Eskişehir döküm hurda fiyatları hakkında ayrıntılı.

Devamı

Talaş Hurdası

Eskişehir hurdacı olarak görev yapan Demirhan Hurda, günlük hayatımızda evlerimizde veya iş yerlerinde artık kullanım ömrünü doldurmuş ürünlerden elde edilen hurdaları toplamaktadır.   En doğru fiyat sunarak müşteri memnuniyetini gün be gün arttıran Demirhan Hurda, hurdalarını adresinizden gelip almaktadır. Eskişehir talaş hurda fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için iletişim bilgilerimizden.

Devamı

Teneke Hurdası

Eskişehir hurdacı olarak görev yapan Demirhan Hurda, piyasanın en doğru fiyatına ulaşmanızı sağlamaktadır. Teneke hurdasını ekonomiye ve çevreye ger, kazandırmak amacıyla hizmet veren ekibimiz işini titizlikle yapmaktadır.   Eskişehir teneke hurda fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak, hurdalarınızın adresinizden gelip alınmasını sağlamak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.   Demirhan Hurda.

Devamı

Sarı Hurda

Bakır ve çinko hurdasının karışımı olan ve pirinç sarı hurdası da denilen sarı hurda, hurda alanında en çok değerlendirilen maddelerden biridir. Bu sebeple mutlaka uzman bir Eskişehir hurdacı tarafından değerlendirilmesi gerekir.   Eskişehir sarı hurda fiyatları araştırması yaparken alanında tecrübe sahibi bir hurdacı ile çalışarak doğru fiyatlandırmadan yararlanmanız gerekir. Siz de en doğru bilgiye ve fiyata ulaşmak.

Devamı

Nikel Hurda

Özellikle.paslanmaz.çelik.üretiminde.kullanılan.nikel,.Eskişehir.hurdacı.Demirhan.Hurda.tarafından.alınarak.hurda.sektörü.aracılığıyla.geri.dönüşüme.katılmaktadır..Eskişehir.hurda.nikel.fiyatları.hakkında.piyasanın.en.doğru.fiyatlarına.ulaşabilmenizi.sağlayan.Demirhan.Hurda,.uzman.bir.ekiple.işini.doğru.şekilde.yapmaya.kendisini.adamıştır.   Eskişehir.hurda.araç,.hurda.akü,.hurda.metal.ürünleri.

Devamı

Çinko Hurda

Eskişehir hurdacı olarak yıllardır başarıyla görev yapan Demirhan Hurda, en doğru fiyat garantisi ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Eskişehir’in her yerinden her türlü hurda alımını uzman ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.   Eskişehir hurda çinko fiyatları hakkında detaylı bilgi almak, hurda eşyalarınızın adresinizden ücretsiz araçlarımızla alınmasını sağlamak için.

Devamı

Krom Hurda

Eskişehir hurdacı Demirhan Hurda, güvenilir ekibi ile hurdalarınızı adresinize gelerek alır. Ekonomik ve çevresel açıdan büyük önem taşıyan hurda sektöründe görev yapan ekibimiz, her türlü hurda alımı yapmaktadır.   Eskişehir hurda krom fiyatları arasında en yüksek fiyatlarla hurda alımı gerçekleştirmektedir.   Demirhan Hurda İletişim Bilgileri Adres: Yenidoğan Mah. Türkler.

Devamı

Eskişehir Hurda Metal

Ekonomik ve çevresel faktörler göz önünde bulundurulduğunda büyük önem taşıyan hurda metal geri dönüşümü, Eskişehir hurdacı Demirhan Hurda tarafından gerçekleştirilmektedir. Evsel atıklardan fabrika atıklarına kadar çok çeşitli noktalardan ulaşılabilen metal hurdası, bir sınırı olmadan sonsuza kadar geri dönüştürülebildiği için çok.

Devamı

TIKLA ARA